REKLAMA
Znaleziono 7026 wyników
Nestlé Polska rozbudowuje fabrykę produktów żywnościowych w Kaliszuartykuł
Pokaż artykuł
Nestlé Polska rozbudowuje fabrykę produktów żywnościowych w Kaliszu
W Kaliszu powstanie dla Nestlé Polska magazyn wysokiego składowania z dokami załadunkowymi i zapleczem socjalnym. Wykonawcą jest Grupa Antczak. Nowy obiekt będzie zapleczem dla fabryki produktów żywnościowych m.in. pod marką Winiary.
12,1 mld zł pożyczek na inwestycje Polskiej Grupy Energetycznej w ramach KPOartykuł
Pokaż artykuł
12,1 mld zł pożyczek na inwestycje Polskiej Grupy Energetycznej w ramach KPO
Polska Grupa Energetyczna podpisała dwie umowy pożyczek z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w ramach KPO z limitem do ok. 12,1 mld zł. Polski koncern przeznaczy je na kolejne inwestycje.
Kolejna duża inwestycja w zachodniej części Polskiartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna duża inwestycja w zachodniej części Polski
Kolejna duża inwestycja w zachodniej części Polski. Tym razem swoją nową inwestycję zrealizuje Grupa Arctic Paper. Spółka zainwestuje województwie lubuskim, w Kostrzynie nad Odrą, w którym to mieście posiada wielką fabrykę.
Na Dolnym Śląsku zwiększy się poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowychartykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku zwiększy się poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych
Wyższy poziom bezpieczeństwa na styku ruchu kolejowego i drogowego w województwie dolnośląskim na 13 przejazdach zapewnią nowe urządzenia przejazdowe. PKP Polskie Linie Kolejowe podpisały umowy na łączną kwotę blisko 17 mln zł netto w ramach projektu „Poprawa bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych - etap III”. Wykonanie prac planowane jest do kwietnia 2025 r.
Rząd zajmie się projektem dot. 60 mld zł publicznego wsparcia dla Polskich Elektrowni Jądrowychartykuł
Pokaż artykuł
Rząd zajmie się projektem dot. 60 mld zł publicznego wsparcia dla Polskich Elektrowni Jądrowych
We wtorek 7 stycznia Rada Ministrów zajmie się m.in. projektem zakładającym udzielenie ok. 60 mld zł publicznego wsparcia dla spółki Polskie Elektrownie Jądrowe, czyli inwestora pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce, której budowa planowana jest w województwie pomorskim, w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino, w północnej części naszego kraju.
Elektrownia jądrowa na Pomorzu powstanie na gruntach Skarbu Państwaartykuł
Pokaż artykuł
Elektrownia jądrowa na Pomorzu powstanie na gruntach Skarbu Państwa
Pierwsza polska elektrownia jądrowa będzie zlokalizowana wyłącznie na gruntach Skarbu Państwa. Dlatego dementujemy informacje medialne błędnie wskazujące jakoby elektrownia jądrowa w gminie Choczewo miała powstać na gruntach prywatnych.
Przebudowa linii kolejowej nr 285 na odcinku Świdnica Kraszowice-Jedlina Zdrójinwestycja
Pokaż inwestycję
Przebudowa linii kolejowej nr 285 na odcinku Świdnica Kraszowice-Jedlina Zdrój
Linia kolejowa E30 na odcinku Kraków Główny Towarowy - Rudziceinwestycja
Pokaż inwestycję
Linia kolejowa E30 na odcinku Kraków Główny Towarowy - Rudzice
Kraków, Śródmieście
Linia kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry - Zawiercieinwestycja
Pokaż inwestycję
Linia kolejowa nr 182 Tarnowskie Góry - Zawiercie
Tarnowskie Góry, Zendek
Centrum medyczne LUX MED w Textorial Parkartykuł
Pokaż artykuł
Centrum medyczne LUX MED w Textorial Park
Do grona najemców łódzkiego kampusu biurowego Textorial Park dołączyła Grupa LUX MED. Lider rynku prywatnych usług medycznych w Polsce wynajął ponad 600 mkw. powierzchni, usytuowanej na parterze budynku B. W Textorial Park powstanie centrum medyczne świadczące usługi diagnostyki obrazowej.
[wielkopolskie] Rodzinne Ogrody z III etapemartykuł
Pokaż artykuł
[wielkopolskie] Rodzinne Ogrody z III etapem
W gminie Komorniki trwa rozbudowa inwestycji Rodzinne Ogrody. W ramach III już etapu powstaną 4 dom...
[Wrocław] Jeden z największych deweloperów w kraju chce wejść do Wrocławia. Grunt już maartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jeden z największych deweloperów w kraju chce wejść do Wrocławia. Grunt już ma
Czołowy polski deweloper – grupa Robyg – przymierza się do ekspansji na rynek wr...
[Wrocław] Robyg coraz bliżej pierwszej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Robyg coraz bliżej pierwszej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu
Czołowy polski deweloper – grupa Robyg – planuje emisję akcji do 10% kapitału.&n...
ZF rozwija produkcję zaawansowanych kamer samochodowych w nowej fabryce w Częstochowieartykuł
Pokaż artykuł
ZF rozwija produkcję zaawansowanych kamer samochodowych w nowej fabryce w Częstochowie
Wraz z uruchomieniem nowego Zakładu Elektroniki w Częstochowie firma ZF poszerza swoją działalność p...
Nawet 4 mld dolarów możliwego wsparcia od rządowych amerykańskich instytucji finansowych dla programu budowy SMR-ów przez ORLEN Synthos Green Energyartykuł
Pokaż artykuł
Nawet 4 mld dolarów możliwego wsparcia od rządowych amerykańskich instytucji finansowych dla programu budowy SMR-ów przez ORLEN Synthos Green Energy
Amerykański EXIM Bank i U.S. International Development Finance Corporation (DFC) ogłosiły możliwość wsparcia kwotą do 4 mld dolarów projektu budowy pierwszych reaktorów BWRX-300 w Polsce realizowanego przez ORLEN Synthos Green Energy. Chęć zaangażowania w projekt budowy floty reaktorów SMR wyraziły także polskie banki – PKO BP, Pekao S.A., BGK a także Santander Bank Polska S.A.
Na Dolnym Śląsku powstaje nowy, duży kompleks basenów rekreacyjnych [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Na Dolnym Śląsku powstaje nowy, duży kompleks basenów rekreacyjnych [ZDJĘCIA+WIZUALIZACJE]
Budowa zespołu zewnętrznych basenów rekreacyjnych realizowana jest w znakomitym tempie. Mieszkańcy Bolesławca oraz okolicznych miast będą mogli skorzystać z atrakcji już w tym roku. Generalnym wykonawcą jest bydgoska firma ALSTAL Grupa Budowlana.
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Willa Biała"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Budynek wielorodzinny "Willa Biała"
Warszawa, Praga-Południe, Trembowelska 48
[Wrocław] Wrocław dla partnerstwa - debata liderów sektora PPPartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Wrocław dla partnerstwa - debata liderów sektora PPP
Już w najbliższy wtorek, 7 lutego, w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się kon...
Nysa stanie się żelkową potęgąartykuł
Pokaż artykuł
Nysa stanie się żelkową potęgą
Jeden z największych producentów słodyczy w Polsce i jeden z wiodących producentów żelków w Europie Grupa Otmuchów po miesiącach prac nad nowymi liniami produkcyjnymi, tygodniach testowania maszyn oraz ich kalibrowaniu, oficjalnie otworzyła nowe linie produkcyjne w fabryce w Nysie w województwie opolskim.
[Warszawa] EQlibrium – powierzchnia biurowa w pełni skomercjalizowana!artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] EQlibrium – powierzchnia biurowa w pełni skomercjalizowana!
Na miesiąc przed planowanym uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie biurowca EQlibrium, Grupa Waryński...
REKLAMA